3 miejsce w turnieju Deichmann U-10

Po sukcesie najstarszej grupy przyszedł czas na zawodników urodzonych 2011 i mł. Jest to dość obiecujący rocznik i ważne, że mieli okazję grać z różnymi przeciwnikami o różnych umiejętnościach. Zanim doszliśmy do finału to w naszej grupie zajęliśmy trzecie miejsce, rozegraliśmy 16 spotkań zdobywając 26 pkt. strzelając 35 tracąc 28 bramek. Co dało nam rozstawienie w fazie „Play Off”. Tutaj spotkaliśmy sięz Walią - KS Zakopane wygrywając 1-0. O wejście do finału zagraliśmy z Francją - MasterKids i niestety po bardzo dobrym meczu przegraliśmy 2-0. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było w tym meczu. Po chwili odpoczynku graliśmy mecz o 3 miejsce z drużyną Holandii -Młody Jordan z Jordanowa. W tym meczu mieliśmy przewagę, ale znów szwankowała skuteczność. Na szczęście przeprowadziliśmy jeden udany kontratak i Fabian Janczy ustalił wynik meczu. Skromne 1-0 wystarczyło, aby zdobyć 3 miejsce tym samym poprawiając ubiegłoroczny wynik gdzie zajęliśmy 4 miejsce. Bardzo się cieszę z rozwoju poszczególnych zawodników pamiętając, że w drużynie grały dwie dziewczyny oraz dwóch zawodników z 2013. Reasumując bardzo udany turniej, dużo gry jak i możliwość rywalizacji z różnymi stylami, jakie prezentowały zespoły. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pomoc przy organizacji wyjazdów zawodników, pomocy już na miejscu w Jabłonce. Dziękuję!!!

Nadmienię, że w nagrodę zespół będzie uczestniczył w Finałach Krajowych Deichmanna w Wałbrzychu już w ten piątek. Jeszcze raz gratuluję zespołowi.