III miejsce w turnieju ORAWA CUP rocz. 2006 i mł.

W dniu 20.02.2021 r. nasza mieszana drużyna trampkarzy połączona z młodzikami rocznik 2006 i mł. uczestniczyła w turnieju ORAWA CUP w Jabłonce. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów. Formuła turnieju to gra „każdy z każdym” Rywalizowaliśmy z drużynami: KS Zakopane, Orawa Jabłonka I i II, FA Tokarnia z Wiatrem Ludźmierz, DIDI GOL Rabka oraz ZKP ASY Zakopane. Turniej dla nas bardzo trudny, ponieważ nie należymy do drużyn z dobrymi warunkami fizycznymi. Zależało mi, aby zobaczyć jak drużyna będzie wyglądała na tle zespołów z lepszymi warunkami fizycznymi i jak będzie operowała piłką. Pierwszy mecz z ZKP Asy Zakopane pokazał, że mamy ogromny potencjał i tylko chwila nieuwagi na parę sekund przed końcem meczu odebrała nam zwycięstwo. Wynik 1-1. Najlepszy mecz rozegraliśmy z DIDI GOL Rabka, wygrywając 2-0. Mecz pod nasze dyktando, w którym nie popełniliśmy już takich błędów jak z Orawą Jabłonka gdzie wygrywaliśmy 2-0 i daliśmy sobie w parę minut wydrzeć zwycięstwo. Był to turniej, w którym każdy z każdym mógł wygrać, nasza drużyna zrobiła bardzo duży postęp. Cieszy mnie, że technicznie byliśmy na dobrym poziomie, choć jak zawsze można byłoby przyczepić się do skuteczności pod bramką. Ogólnie turniej na duży plus. Zajęcie 3 miejsca w takim gronie to duże osiągniecie mając na uwadze, że mamy bardzo młodą drużynę. Trzeba jeszcze napisać, że nasz zawodnik Rafał Borzęcki został wybrany do grona zawodników TOP 5 turnieju. Wielkie gratulacje dla Rafała i całej drużyny.