IX Pikniku Piłkarskim Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec.

W niedziele 12.09.21 r. nasze drużyny Orlika i Żaka brały udział w IX Pikniku Piłkarskim Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec. Zespół żaka uczestniczył w Turnieju pod nazwą "Błyskawiczne Granie" gdzie rywalizowali z zespołami - Wisła Cz. Dunajec, Harnaś Tymbark, LKS Mordarka, Sokół Słopnice, Podhale Nowy Targ. W tej kategorii wiekowej nie wynik był najważniejszy, ale gra, w której mogli pokazać, co już potrafią. Dryblingi, podania, strzały i co najważniejsze było dużo goli. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Gratuluje udanego turnieju i dziękuję rodzicom za pomoc.

Zespół orlika uczestniczył w głównym turnieju. Rywalizowali w grupie A z Wisłą Cz. Dunajec, LKS Mordarka, Jordanem Jordanów, Harnasiem z Tymbarku. W tej fazie turnieju uzyskaliśmy 2 remisy i dwie wygrane. Patrząc na poszczególnych zawodników można być zadowolony z postępu, jaki zrobili w ostatnim czasie. Strzeliliśmy 9 bramek i straciliśmy tylko 3. Teraz czekała nas trudniejsza przeprawa. Zajmując 2 miejsce w grupie awansowaliśmy do złotej grupy. Rywalizowaliśmy z Wisłą Kraków, Młodą Orawą z Jabłonki, Jordanem z Jordanowa, Wisłą Czarny Dunajec. Na początek zagraliśmy z zawodnikami Wisły Kraków. Sam fakt rywalizowania z takim przeciwnikiem, który pokazał w fazie grupowej wysoki poziom zaawansowania technicznego, sparaliżował nas na początku spotkania. Zawodnicy z Krakowa zdominowali nas w pierwszych minutach, ale nie potrafili udokumentować tej przewagi strzeleniem gola. Myśmy uporządkowali grę i coraz śmielej kontratakowali. Pod koniec meczu szybka kontra dała prowadzenie zespołowi z Krakowa. Przegraliśmy mecz 1-0 ale patrząc, w jaki sposób graliśmy trzeba być zadowolonym. W drugim meczu zagraliśmy z Orawą z Jabłonka i niestety po słabym meczu w naszym wykonaniu przegraliśmy też 1-0. W dwóch ostatnich meczach chłopcy z powrotem wrócili na właściwe tory, i pokonali AP Wisłę Czarny Dunajec 2-0 oraz po bardzo emocjonującym meczu pokonaliśmy Jordan Jordanów 2-1. Drugą bramkę strzelił Fabian Janczy w ostatniej sekundzie meczu. Ta wygrana dała nam 3 miejsce w turnieju. Statuetkę najlepszego zawodnika naszego zespołu otrzymał Fabian Janczy - Wielkie Gratulacje!!!!! Na słowa uznania zasługują wszyscy zawodnicy, którzy uczestniczyli w tym turnieju. Dziękuję rodzicom za liczny udział w turnieju, za pomoc przy opiece nad chłopakami i wsparcie w trakcie turnieju.