Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Szczawnica w kat. Orlik i Żak

W niedzielę 3.10.2021 r. nasze drużyny orlika oraz żaka uczestniczyły w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Szczawnica. Drużyna orlika, która dzień wcześniej uczestniczyła w turnieju w Kielcach podjęła wyzwanie i przy pięknej pogodzie rywalizowała z drużynami: Sokoliki Stary Sącz, PAS Szczawnica oraz LKS Mordarka. Drużyna we wszystkich meczach pomimo problemów, jakie miała z nabraniem odpowiedniego rytmu potrafiła się odbudować i przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Widać duże ogranie oraz już nie małe umiejętności. Cieszy postęp, jaki zrobiła drużyna oraz poszczególni zawodnicy. Orliki bezdyskusyjnie wygrali turniej a najlepszym bramkarzem został wybrany Hubert Regiec. Wielkie GRATULACJE dla zawodników oraz dla Huberta.

Młodsza drużyna tj. żaki rywalizowały z drużynami: PAS Szczawnica oraz Lubań Maniowy. W tej kategorii wiekowej nie wynik jest najważniejszy tylko zabawa grą. Mieliśmy dużo pojedynków 1 na 1, strzałów, interwencji bramkarskich oraz ciekawych zagrań. Cieszy progres zawodników i coraz większe umiejętności. Organizatorzy wyróżnili naszego zawodnika Mikołaja Sołtysa za interwencje bramkarskie oraz za indywidualne umiejętności piłkarskie. Gratulacje dla Mikołaja. Dziękuję rodzicom za przywiezienie zawodników na zawody, doping oraz za pomoc w trakcie zawodów.